Компанія Greenwood проектує і реалізує девелоперські проекти в Україні з 2009 року. У фокусі - сектор житлової нерухомості класу «комфорт» і преміум-сегмента.

За цей час девелопер сформував бездоганну професійну репутацію, заслужив повагу та довіру клієнтів. Що й підтверджується цифрами: 90% квартир продаються задовго до завершення будівництва та введення будинка в експлуатацію.

GREENWOOD заохочує до колаборацій кращих інженерів-проєктувальників, архітекторів, художників-дизайнерів міжнародного рівня. Як результат — інноваційні та знакові проєкти в яких люди завжди живуть із задоволенням.

Як результат - інноваційні та знакові проекти, в яких люди завжди живуть із задоволенням.

Наші проекти — це, в першу чергу, інноваційність та емоція, що спочатку зароджується на папері та крок за кроком реалізується в затишний, унікальний та комфортний простір для життя.

Ми працюємо над створенням нових архітектурних форм, тому всі наші проєкти унікальні. Кожен будинок — це заздалегідь продуманий простір, що відповідає сучасним стандартам будівництва та безпеки.

Будь-який проєкт ми створюємо з думкою про те, як ви будете відчувати себе, живучи в нашому домі. Продумуємо та втілюємо такі інноваційні рішення, які дозволять вам відчувати себе легко, вільно та комфортно.

Наша команда