Услуги

Девелоперський супровід проектів нерухомості

Оформити
Девелоперський супровід проектів нерухомості

Будь-яке завдання можна вирішити, якщо той, кому вона доручена, розклав її на «молекули» та знайшов найбільш вигідні шляхи для отримання не просто результату, а успішного результату.

Особливо чутливий до цього принципу ринок нерухомості: якщо проєкт на старті отримує ефективний та кваліфікований девелоперський супровід — шанси успішної інтеграції в поле зору майбутнього клієнта відчутно високі та добре прогнозовані.

У GREENWOOD великий досвід роботи в цій сфері: компанія має великий досвід виведення на ринок своїх авторських проектів «з нуля» — від житла класу «комфорт» до будинків преміум-сегменту. Тому для команди, в яку входять талановиті архітектори, інженери, дизайнери, проект-менеджери, весь ланцюжок проєктних кроків на об'єктах будь-якої складності прозорий, зрозумілий і реальний у реалізації. В основі їх професійних, роками напрацьованих підходів — системність і утримування в фокусі всіх етапів проєкту.

Архітектурне проектування об'єктів

Оформити
Архітектурне проектування об'єктів

Коли ми беремо в руки гарний рекламний буклет з інформацією про новий девелоперский проєкт, бачимо ескізи та читаємо «смачний» надихаючий текст про майбутнє житловому комплексі — це означає, що проєкт «дозрів». Це означає, що проектувальники вже виконали величезний обсяг роботи і він вже є маркетинговим продуктом, навіть якщо до введення в експлуатацію ще досить далеко.

Етапи проектування багатоквартирного житлового будинку, навіть з урахуванням нових технологій, як і раніше складні та відповідальні. І, як правило, процес починається з включення в роботу професійної команди.

Первинний збір інформації, архітекторський аналіз, створення графічних ескізів майбутнього житлового комплексу, створення об'ємно-планувального рішення, просторова композиція об'єкту та багато іншого — це тільки початок шляху.

Фахівці GREENWOOD переконані, що лейтмотивом усіх дій проєктної команди на старті повинна бути саме жива ідея, концепція житлового будинку. Вона повинна бути яскравою, життєствердною, що залучає своєю глибиною.

Безумовно, це масштабний мистецький і технічний процес, що вимагає бездоганного опрацювання та занурення. В цьому питанні GREENWOOD беззастережно довіряють. Усі без винятку проєкти компанії ґрунтувалися на ідеї, що задавала тон усьому проєкту, створювала додану вартість і виводила його на дійсно високий рівень сприйняття серед клієнтів і партнерів.

Шукаємо ділянки для нових проектів

Оформити
Шукаємо ділянки для нових проектів

GREENWOOD, з метою розвитку бізнесу, шукає земельні ділянки для будівництва житлових і комерційних проектів.

Місцезнаходження ділянок: Дніпро, Київ.

Пакет документів, необхідний для розгляду:

  • Копія правовстановлюючих документів на земельну ділянку.
  • Кадастровий план.
  • Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
  • Розташування ділянки на карті Києва. Карта чи схема розташування ділянки з прив'язками до прилеглих вулиць (у великому масштабі).
  • Вказівка ​​наявності / відсутності на ділянці інженерних комунікацій, карта / схема комунікацій в масштабі 1:500 з їх нанесенням (в разі наявності).
  • Комерційна пропозиція із зазначенням умов передачі прав.
  • Ескіз, концепція, попередній проєкт або проєкт (у разі наявності).

Надсилайте Ваші пропозиції з пакетом документів на e-mail: info@greenwood.ua